Publikacje nauczycieli

• Rozpoczynamy aktualizację zaległych relacji, które nie były udostępniane z powodu problemów z działaniem strony. Tym razem przypominamy o przeprowadzonej w naszym Przedszkolu akcji Góra Grosza. Jej organizatorem jest Towarzystwo Nasz Dom a celem - szeroko rozumiana pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. To już kolejny nasz udział w

2020-05-29, 23:38 Lidia Łuczak
  • Otrzymaliśmy kolejne zdjęcia przedstawiające jak uczy się i bawi Szymek z grupy "Pszczółki". Dziękujemy i gratulujemy wytrwałości :)

2020-05-29, 22:38 Lidia Łuczak
  • Komisja Rekrutacyjna przy Samorządowym Przedszkolu w Izbicy podaje do wiadomości listę dzieci przyjętych do przedszkola w postępowaniu uzupełniającym. Lista w znajduje się w załączniku.

2020-05-29, 18:44 Edyta Wilgocka-Pawlak
  • Witajcie! Dziś kończymy omawiać temat kompleksowy pt. „Moja rodzina”. Zapraszam do wspólnej zabawy na naszą podstronę. Do poniedziałku! Przesyłam sto buziaków

2020-05-29, 16:54 Aneta Wąsinska
  • Good morning children! How are you? (czyt. hał ar ju?) - jak się masz? LET’ S PLAY TOGETHER! Dziś utrwalamy słownictwo związane z rodziną. Zapraszam na powtórkę na podstronę. Let's go!

2020-05-29, 16:24 Aneta Wąsinska
  • Relacjonuje: Zosia Szewczyk Dziś w przedszkolnym ogrodzie nasz dzielny maluszek Krzyś znalazł chorego jeżyka. KTOZ powiadomione przez nas natychmiast przysłał pracownika, który zabrał zwierzątko do lecznicy. Nie wiemy co dolega jeżykowi, ale mamy nadzieję, że pod fachową opieką szybko dojdzie do zdrowia. Brawo przedszkolaki, prawdziwi przyjaciele zwierząt!

2020-05-29, 15:38 Barbara Kowalska
  • Temat: "Moja mama, mój tata" Pracę plastyczną wykonały: Asia i Natalka:))

2020-05-29, 15:28 Aneta Błażewicz - Sobas
  • Kochane przedszkolaki kończymy ten tydzień z zwierzakami podsumowaniem i zastanowimy się co należy zrobić, gdy znajdziemy się w niebezpiecznej sytuacji np. Na naszej drodze stanie groźny, nieznany pies... Oto filmik pokazujący jak należy się wtedy zachować… https://www.youtube.com/watch?v=5rHrnbMbwZs&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1PyLISrkTuzYpPObuQyMLVwPhSRr-I6vJwKe33KgJrx_BZLKpTmtlu6-M Teraz

2020-05-29, 15:21 Melania Pinkawa
  • Troje dzieci z naszego przedszkola wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci "Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz". Dwójce z nich udało się zdobyć wyróżnienie w etapie wojewódzkim. Dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Gratulujemy Zuzannie i Mateuszowi.

2020-05-29, 14:53 Ilona Sawicka
Wyświetl